Tablice i tabliczki

Tabliczki przydrzwiowe z plexi, montowane na pointach są przystosowane do samodzielnej wymiany informacji. Projekt grafiki wykonujemy według Państwa sugestii, określając kolor, rodzaj czcionki i inne elementy istotne dla dobrego przekazu wizualnego. Otwory montażowe lub taśma klejąca dwustronna jest standartem

Kasetony

Kasetony świetlne wykonywane są na indywidualne zamówienie. Wytwarza się je w całości z aluminium (profile, konstrukcja), a wszystkie materiały użyte przy produkcji są wysokiej jakości (posiadają elementy mocowania ze stali nierdzewnych). Ponadto kasetony zawierają kompletną instalację elektryczną wraz ze świetlówkami. Istnieje możliwość zamontowania czujnika zmierzchu. Dostępne szerokości to 10 cm,14 cm oraz 16 cm. Konstrukcja kasetonu może również być pomalowana proszkowo, co wzmacnia jej aspekt wizualny. Istnieje możliwość montażu kasetonu u klienta. Kaseton reklamowy – idealna forma promocji! Nie ma nic lepszego niż doskonale widoczna z każdej strony (i w każdych warunkach) reklama konkretnego obiektu czy firmy. Dzięki profesjonalnie wykonanym, wysokiej jakości kasetonom świetlnym nie musisz obawiać się, że ktokolwiek przeoczy lokalizację Twojego sklepu bądź biura – to przykuwająca uwagę, nowoczesna forma reklamy, która pozwala na dotarcie do jak największego grona odbiorców. Można zamontować je zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynku, ponieważ są one odporne na działanie czynników atmosferycznych. Oferujemy montaż kasetonów w Łebie, Wejherowie czy Pucku, a także w innych miastach województwa pomorskiego.

Pylony

Pylony wykonywane są na indywidualne zamówienie – cechuje je przede wszystkim doskonała cena. Zwierają kompletne oświetlenie i są gotowe do zamontowania na zewnątrz. Jesteśmy producentem pylonów reklamowych o różnych wymiarach, dlatego nawet te największe nie stanowią dla nas żadnego problemu. Pylony reklamowe zawierają kompletną instalację elektryczną, dzięki czemu można je bezpośrednio podłączyć w wybranym miejscu. Solidna konstrukcja, aluminiowa obudowa oraz elementy łączeniowe wykonane ze stali nierdzewnych to tylko jedne z wielu zalet, jakie posiadają nasze produkty. Pylony reklamowe – dlaczego warto? Zastanawiasz się, czy inwestować w pylony świetlne? Gwarantujemy, że warto! Tego rodzaju reklama świetnie wpłynie na widoczność lokalizacji baru czy biura nawet z dalekich odległości. Pylony reklamowe z dodatkowym oświetleniem spełnią swoją funkcję nawet po zmroku – dzięki czemu zapewnią nieograniczony dostęp do informacji o każdej porze. Co więcej, oprócz informowania o firmie, pozwalają one na zareklamowanie marki za pomocą widocznego logo bądź krótkiego sloganu. Chętnie podejmiemy się realizacji pylonu świetlnego zgodnego w 100% z Twoją wizją! Produkowane przez nas pylony znaleźć można na terenie województwa pomorskiego, m.in. w Wejherowie czy Lęborku, jednak nie ograniczamy się wyłącznie do tej lokalizacji.

Oklejanie witryn

Oklejamy szyby, ramy i szprosy okienne wszystkimi dostępnymi na rynku foliami, a także wydrukami do zastosowań zewnętrznych czy dekoracji pomieszczeń. Wiemy, jak ważne jest odpowiednie przygotowanie powierzchni szyby pod wykonanie oklejenia, dlatego przy realizacji projektu uwzględniamy poszczególne etapy, aby finalna reklama prezentowała się jak najlepiej. Oklejanie witryn sklepowych może zostać wykonane całościowo lub częściowo – a więc zakryć jedynie połowę widocznej szyby. Wszystko zależy od Waszych indywidualnych preferencji. Oprócz zastosowania folii warto zareklamować markę również we wnętrzu lokalu, a do tego świetnie sprawdzi się oznakowanie wewnętrzne. W połączeniu z oklejeniem pozwoli ono na dopełnienie reklamy wizerunkowej Waszej firmy! Oklejanie szyb – reklama i prywatność w jednym. Za wykorzystaniem usług, do jakich należy oklejanie witryn sklepowych, przemawiają jednocześnie względy estetyczne oraz praktyczne. Dzięki tego rodzaju reklamie można skutecznie ukryć widoczność wnętrza lokalu, a jednocześnie zapewnić widok z jego środka na przeciwną stronę. Oklejanie witryn to zatem rozwiązanie 2w1! W zależności od rodzaju użytej folii również i efekt będzie odmienny, dlatego zapraszamy na indywidualne konsultacje, podczas których ustalimy wszystkie szczegóły. Nasza siedziba stacjonuje w województwie pomorskim – obsługujemy klientów z Pucka, Luzina, Łeby czy Lęborka, jednak realizacja oklejania szyb w innym mieście nie stanowi dla nas żadnego problemu.

Litery 3D

Wykonujemy litery przestrzenne z takich materiałów jak aluminium, plexi czy PCV. Proponowane przez nas litery 3D to doskonały sposób na stworzenie szyldu lub ozdobnego napisu. W naszej ofercie znajdziesz także litery podświetlane (z efektem halo lub świecącym frontem), neony klasyczne oraz nowoczesne, wykorzystujące system Neon Flex. Staramy się stosować innowacyjne rozwiązania i na bieżąco udoskonalać technologię wykonania projektów. Wszystkie z nich realizujemy, stawiając zadowolenie klienta na pierwszym miejscu. Zapraszamy osoby zainteresowane literami przestrzennymi z PCV, z plexi lub literami podświetlanymi. Łeba, Lębork, Wejherowo, Puck, Luzino i inne miejscowości województwa pomorskiego to teren naszej działalności.